Konya'da Psikiyatri Kliniği’nde skandal görüntüler!

Konya’da uyuşturucu kullanan bağımlılar ile denetimli serbestlik hükümlülerinin tedavi ve kontrolünün yapıldığı Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nin tuvaletlerinde uyuşturucu kullanıldığı ortaya çıktı. Hastane tuvaletlerinde kullanılmış şırıngalar, uyuşturucuların sarıldığı alüminyum folyolar, esrar ve hap blisterleri görmek mümkün. Görgü tanıklarının aktardıklarına göre, hastane bahçesinde bağımlıların rahatlıkla uyuşturucu alışverişi yaptıkları öğrenildi.
Konya'da Psikiyatri Kliniği’nde skandal görüntüler!

Her gün yüzlerce bağımlının geldiği Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Psikiyatri Kliniğinde çekilen görüntüler ‘pes’ dedirtti.

 

Konya'da uyuşturucu kullanan bağımlılar ile denetimli serbestlik hükümlülerinin tedavi ve kontrolünün yapıldığı Psikiyatri kliniğinin tuvaletleri ile  hastane bahçesinde uyuşturucu kullanıldığı ortaya çıktı.

TIVALETLERDE KULLANILMIŞ UYUŞTURUCU MADDELERİ GÖRÜNTÜLENDİ

Psikiyatri Kliniği’nin tuvaletlerinde ve bahçesinde kullanılmış şırıngalar, uyuşturucuların sarıldığı alüminyum folyolar, esrar  ve hap blisterleri görmek mümkün. 

HASTANE BAHÇESİNDE UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPILIYOR

Görgü tanıklarının aktardıklarına göre, hastane bahçesinde bağımlıların rahatlıkla uyuşturucu alışverişi yaptığı hatta yatarak tedavi gören hastaların kendilerinin kullanması gereken ilaçları, tane ile hastane içinde dışardan gelenlere sattığı öğrenildi.  

KONYA'NIN NABZI ÖZEL

 

 

YORUM YAZIN